+90 212 266 00 65
+90 212 266 00 85
  info@adoraregulator.com
 
Gülbahar Mh. Galata Deresi Cd.
No:25/B
Mecidiyeköy-Şişli / İSTANBUL
               
 

Ürünlerimiz

Tam Otomatik Servo Regülatör
Mikroişlemci Regülatörler
Statik Voltaj Regülatörleri
servo regülatör mikroişlemci regülatör statik voltaj regülatörü
Tam Otomatik Servo Regülatörler; değişken şebeke voltajı regüle etmek (ayarlamak) ve çıkış voltajını sabitlemek için kullanılırlar. Servo Regülatörler varyak ve güç transformatöründen meydana gelmektedir. 
 

Mikroişlemci Kontrollü Regülatörler; diğer regülatörlere göre elektronik yapısı tamamı ile daha gelişmiş regülatörlerdir. Saniyede 200 Volt Regülasyon hızına sahiptir ve çıkış hasssasiyeti ±% 1,5'tur. 
 
Statik Voltaj Regülatörleri; hareketli parça içermeyen regülatör sistemleridir. Voltaj regülasyonunu tristörler vasıtasıyla yaparak voltaj değişimlerine daha hızlı cevap vermektedir.
 


İzolasyon Transformatörleri
Trifaze Transformatörler
Kontrol Transformatörleri
izolasyon trafosu trifaze transformatör kontrol transformatörleri
Yüksek güvenliğin istenildiği iş yerlerinde kullanılan bu trafoların sargıları elektriksel olarak birbirinden ayrılmıştır. İzolasyon, trafoların yapımında primer sargının sekonder sargıdan kesin bir şekilde yalıtılmasına dikkat edilerek..
 

Üç Fazlı Transformatörler, bütün üç fazlı sistemlerde kullanılmak için yapılmış genel amaçlı transformatörlerdir. Üç fazlı elektrik sistemlerinin bulunduğu bütün endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.
 
Kontrol Transformatörleri, çıkış gerilim değerinin her zaman istenen değer aralığında olmasını gerektiren koşullar için tasarlanmış özel transformatörlerdir. Maksimum regülasyon değeri %10 ve maksimum gerilim...
 Monofaze Kutulu Varyak
Trifaze Kutulu Varyak
Akü Şarj Redresörleri
monofaze kutulu varyak trifaze kutulu varyak akü şarj redresörü
Monofaze Kutulu Varyaklar; tek fazlı varyak sistemleridir. Kutulu Varyak; mevcut şebeke voltajını, manuel yada motorlu olarak ayarlayıp kullanıcının istediği bir gerilimi elde etmesini sağlayan cihazlardır.
 

Trifaze Kutulu Varyaklar; üç fazlı varyak sistemleridir. Trifaze Kutulu Varyak istenilen güçte üretimi yapılmaktadır. Çıkış Voltajı kullanıcının istediği değerede de özel olarak imalat yapılabilmektedir.
 
Doğru akım kaynağı veya akü şarj cihazı olarak kullanılabilen / Çıkış Gerilim, Hızlı Şarj Gerilimi / Yük ve Akü ayrı çıkışları olan / Kısa Devre Koruması / Uyarı çıkışı bulunan tam stabilize ve otomatik Cihazlardır.
 Kepenk Güç Kaynağı
Kesintisiz Güç Kaynakları
Havuz Transformatörleri
kepenk güç kaynağı kesintisiz güç kaynağı havuz trafosu
Kepenk Güç Kaynağı; 1000 W ve 1500 W olmak üzere iki çeşit imalatı yapılmaktadır. Kepenk UPS; mağaza kepenklerinde ve stor garaj kapılarında kullanılmaktadır.
 

Kesintisiz Güç Kaynakları; Trifaze - Monofaze olarak ve istenilen sürelere göre imalatı yapılabilmektedir. Kesintisiz Güç Kaynakları; elektrik kesintilerine maruz kalmamak için kullanılır ve hemen hemen...
 
Dolgu Tip Transformatörler 
Yüksek ısıya dayanıklı üretilen kutu
Giriş çıkış klemensleri yanmaz ısıya dayanıklı
Civatalar inox paslanmaz 220V girişli
 
FiRMA PROFiLi
 
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
 
iLETiSiM - ULASIM
   
AdorA; mesleğine bağlı, deneyimli ve uzman yöneticileri, müşteri sorumluluğu bilincinde, çalışkan ve güvenilir idari kadrosuyla, modern altyapısı, ekonomik değerlere önem veren bireysel ve fonksiyonel hizmet anlayışı ile elektrik ve enerji problemlerinizde çözüm ortağınız olmak için kurulmuştur.

 
Tam Otomatik Servo Regülatörler
Mikroişlemci Kontrollü Servo Regülatörler
Statik Voltaj Regülatörleri
Monofaze - Trifaze Kutulu Varyaklar
Monofaze - Trifaze Transformatörler
Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS)
Akü Şarj Redresörleri
Kepenk Güç Kaynağı
 
  Gülbahar Mh. Galata Deresi Cd.
No:25/B Mecidiyeköy-Şişli / İSTANBUL
 
  +90 212 266 00 65
+90 212 266 00 85
 
  +90 212 266 00 05
 
  info@adoraregulator.com